Nakon šest poraza u šest kola, košarkaši iz Baranje su sa petoricom igrača pobijedili Split i ubilježili prvu pobjedu ove sezone (94:87).

Splićani su u Dardu otputovali bez Subotića, što je stvorilo organizacijske probleme splitskoj momčadi. S druge strane, Senad Muminović 39 minuta igrao je sa petoricom igrača, što mu je na koncu donijelo prvu pobjedu. Splitski košarkaši su se u prvom poluvremenu držali na krilima Mimice, koji je odlično odradio napadački dio. Bila je to utakmica loših obrana, a na poluvrijeme se nakon konstantno tijesnog rezultata otišlo s prednošću Darde od +3 (50:47). U drugo poluvrijeme „Brokeri“ rade ključnu seriju od (7:0) koja je odlučila pobjednika. Splićani nisu imali snage za preokret, štoviše, „Brokeri“ su prednost i povećali ubilježivši maksimalnih +13, koje su u završnici gosti tek uspjeli smanjiti na konačnih (94:87). Trojica igrača Darde ubilježila su 79 poena: Dejan Meznarić 33 (8 skokova), Miše Diminić 26, Mirza Hrnčić 20 (10 skokova). S druge strane splitska trojka postigla je 68 poena – Mimica 30, Siriščević 24, Najev 14.

KK Vrijednosnice Os Darda – KK Split 94:87 (25:26, 25:21, 23:17, 21:23).

VROS Darda: Kujundžić R 4, Meznarić 33, Šarac, Diminić 26, Kujundžić M, Došen, Hrnčić 20, Barišić, Pandurić 11, Turalija.

Split: Mimica 30, Vučić, Markulin, Filipović 9, Najev 14, Matić 2, Dominović, Jukić J 4, Jukić I 4, Siriščević 24.