Iako oslabljeni ne igranjem nekoliko ključnih igrača, košarkaši Vrijednosnica OS Darde  nastavlja s dobrim igrama. Nakon pobjede u Dubrovniku slavili su na još jednom gostovanju protiv direktnog protivnika u Ligi za ostanak.

Domaćin je u cijeloj utakmici imao samo jedno vodstvo, ono prvo od  (2:0). Uvodna četvrtina završava s vodstvom košarkaša Darde od (07:23) i već tada je bilo sasvim jasno u kojem smjeru ide utakmica. Brokeri u nastavku podižu vodstvo na +18 koševa prednosti (11:29), te do kraja lako privode utakmicu kraju i upisuju svoju treću gostujuću pobjedu (70:79). Prvo ime kod momčadi Vrijednosnica OS Darde bio je ponovo Tepalovac s 29, Hrnčić je dodao 18, a 14 poena postigao je Bičvić. U redovima Križevaca najbolji je bio Fodor  sa 15, dok je 14 koševa dodao Kapusta.

U zadnjem kolu stiže Zabok!

U zadnjem kolu regularnog dijela prvenstva u Dardu stiže Zabok, direktan konkurent u Ligi za ostanak, pa se pruža prigoda da Brokeri pobjedom zadrže 5. mjesto na tablici. U tom slučaju košarkaši Vrijednosnica OS Darde bi kao vodeća ekipa sa osam pobjeda iz prvog dijela natjecanja krenula u Ligu za ostanak.

KK Križevci – KK Vrijednosnice Os Darda  70:79 (7:23, 23:19, 22:13, 18:24).

Križevci: Matoić, Krstanović 2, Ćusek, Fodor 15, Svoboda 7, Hrkač 10, Cvjetković 11, Zrnić, Maslić 2, Sertić 1, Rembert 8, Kapusta 14.

VROS Darda: Kujundžić, Tešija, Bičvić 14, Mandić 6, Hrkač, Hrnčić 18, Barišić, Pandurić 12, Turalija, Tepalovac 29.