Košarkaši Vrijednosnica OS Darde su u 2. kolu A-1 lige upisali svoj prvi gostujući poraz. Baranjski košarkaši bili su blizu velikog iznenađenja, ali je Jolly JBS ipak u Šibeniku slavio sa rezultatom (79-63).

Mogla je Darda i bolje proći ovo nedjeljno gostovanje. U prvom poluvremenu, dvoboj između Šibenika i Vrijednosnica OS Darde bio je izjednačen. U petoj minuti Jolly JBS ima plus osam (13:5). Međutim, istekom prve četvrtine, tricom Pandurića sa svoje polovice, Darda dolazi na zaostatak od samo pola koša (19:18). Predvođeni nadahnutim Bičvićem, “Brokeri”  u 13. minuti kreiraju prednost  koju zadržavaju do kraja poluvremena (35:39). Šibenski Amerikanac Ronald Ross i dvojac Katura/Vlaić, početkom drugoga dijela susreta započinju totalni preokret (21:9). Šibenčani su u zadnjoj četvrtini povećali prednost na 15 poena, a susret završili rezultatom (79:63). Antonio Bičvić s 20 poena bio je najbolji strijelac Vrijednosnica OS Darde a priključio mu se dvojac Perajica, Meznarića sa 12 koševa. Kod domaćina najučinkovitiji bio je Ronald Ross s 27, dok je Luka Katura postigao 20 poena.

Jolly JBS Šibenik : Vrijednosnice OS Darda 79:63

Jolly JBS Šibenik: Petković 2, Oršulić 2, Čakarun 2, Katura 15, Vlaić 3, Vrlika 7, Ross 27, Bubalo, Gabrić 10, Gulam, Baljkas, Butorac 11. Trener: Hrvoje Vlašić.

Vrijednosnice OS Darda: Turalija, Kujundžić, Meznarić 12, Tešija 1, Šarić 4, Glavinić 2, Bičvić 20, Perajica 12, Mandić, Hrnić 2, Drča, Pandurić 10. Trener: Senad Muminović.