U trećem kolu A-1 lige, KK Vrijednosnice OS Darda  upisale su prvi domaći poraz. Bolja od darđanskih košarkaša bila je momčad iz Šibenika koja je u Baranji slavila rezultatom (84:95).

Darda je odlično otvorila susret te do kraja druge četvrtine bila je u prednosti 10 poena. Krajem druge četvrtine Šibenčani stižu prednost Darde (38:38), te u konačnici na odmor odlaze sa prednosti od +4 poena (49:45). Šibenik nakon odmora postaje opasnija i konkretnija ekipa, a najviše problema košarkašima Darde  zadaje Filipović kao najopasniji pojedinac susreta sa  26 poena (šut 75%), uz odličnog Petković koji uz 4 trice i 6 asistencija završava susret sa 18 poena. Pomoć pod koševima mladom šibenskom dvojcu pružio je iskusni Rahimić sa 16 koševa i 7 skokova. Igru Darde prokomentirao je trener Damir Voloder: ” Nismo imali dobar tonus u obrani, dok je napad bio zadovoljavajući. Bekovski par Petković-Filipović radili su nam cijelu utakmicu probleme jer nismo mogli naći pravo rješenje na njihovu igru pick and rolla u kojoj su brzi, a mi smo loše radili rotacije i iz toga su nas kažnjavali.” Ekipu Darde po učinkovitosti predvodili su Meznarić i Ridl sa 17, dok Gamma postiže 13 poena.