Danas su kadeti Vrijednosnica Osijek ugostili zadarsku ekipu KK Diadora. Od samog početka gosti ulaze energičnije u utakmicu i prvu četvrtinu završavaju vodstvom sa ubačenih 29 poena. Kadeti Vrijednosnica tijekom druge četvrtine, agresivnošću u oba smjera dolaze do rezultatskog blagog vodstva 49:42. Drugo poluvrijeme gosti nastavljaju istim tempom kojim su i započeli utakmicu, što je bilo nedostižno za mlade Brokere. Utakmica završava zasluženom pobjedom KK Diadora, a mladim Brokerima ostaje 2. četvrtina kao pokazatelj i smjernica kojim putem nastaviti razvoj kroz daljnje treninge. Čestitke za obje ekipe na zalaganju, a gostujućoj ekipi i na pobjedi.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Diadora 82:95 (24:29, 25:13, 13:27, 20:26)

Vrijednosnice: Stojčić 22, Martinović 21, Štebih 9, Biljan 10, Vidaković 6, Mihić, Budač 2, Jelečević 2, Andrić, Ilić 8, Šipka 2, Topalović.

Diadora: Sorić 5, Skelin 11, Ivanković 17, Madunić 31, Buljan 9, Odvitović, Glavaš 2, Mužanović, Svrtinov 4, Vidaković, Knežević 2, Jurjević 14.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Zoran Andrić: Prije svega čestitke gostima na pobjedi. Utakmica je do poluvremena bila u egalu. Nakon poluvremena pa do kraja Diadora je bila energičnija i željnija lopte. Mi nismo uspjeli energetski nastaviti igru kakvu smo pokazali u drugoj četvrtini. Na tome i dalje nastavljamo raditi i trenirati. Očito je i viroza koja je desetkovala ekipu prošli tjedan na treninzima, djelomično uzela svoj energetski danak. Sve najbolje KK Diadora u budućem radu.

Trener Diadore – Toni Vidaić: Čestitam svojim momcima na pobjedi i čestitam Osijeku na borbenoj partiji. U prvom poluvremenu smo imali problema sa skokom, nakon što smo to iskontrolirali smo krenuli dominirati u ovoj utakmici. Šaljem pozdrave našem ozljeđenom igraču Mateju Nimcu koji je slomio lakat i neće ga biti vjerojatno do kraja sezone.