Večeras je u sklopu 16. kola HT Premier Lige ekipa Vrijednosnica Osijek izgubila od Škrljeva s rezultatom 78:83.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Škrljevo 78 : 83 (25:23, 16:21, 13:19, 24:20).

Vrijednosnice Osijek : Tomsick 8, Taylor 10, Levinson, Bačić, Markulin 11, Anzulović, Šarac 18, Krolo 2, Lindbom 19, Vrkić 10, Turalija.

Škrljevo : Šarac, Štemberger 9, Ušić 4, Barnjak 11, Boban 12, Hrnjkaš, Perković 19, Konjević 16, Radunić 2, Furlan, Janc 10.

Ulazak u utakmicu pripao je Vrijednosnicama koje dobijaju prvu četvrtinu s minimalnom prednošću 2 poena. Druga četvrtina pripada gostima iz Rijeke te se odlazi na poluvrijeme s rezultatom 36:44 . Najveći problem domaćinu su stvarali Perković i Konjević.

Nakon velikog odmora “Brokeri” nikako da uhvate ritam te gube i treću četvrtinu s 13:19 (54:63). U zadnjem dijelu utakmice “Brokeri” pokušavaju dostići vodstvo gostiju, ali nedostatak sportske sreće,  nekoliko upitnih sudačkih odluka te bez ozlijeđenih Došena i Mandića i još uvijek nedovoljno oporavljenih Vrkića i Krole to ne uspijevaju. Igračima trenera Vladimira Krstića predstoji teška borba za svaki bod do kraja prvenstva.

Slijedi prvenstvena pauza zbog Kupa Hrvatske i reprezentativnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2019.