U sklopu Kupa Krešimir Ćosić večeras su Vrijednosnice pobijedile ekipu Diadore iz Zadra.

KK Diadora Zadar – KK Vrijednosnice Osijek 73:90 (14:26, 20:15, 21:21, 18:28)

Diadora: Bašić 11, Segarić 2, Kabić, Marin 7, Marčev 31, Barbaroša 14, Zrilić 2, Grbić, Grganović, Butić 4, Bauer, Vidaić 2.

Vrijednosnice: Filipović 2, Kujundžić 16, Frye 19, Porobić 23, Paić 10, Špehar 2, Vedriš, Topolović 11, Lakić 7.

Iako još umorni od jučerašnje utakmice Vrijednosnice dobro kreću u utakmicu, u osmoj minuti prave veću prednost za 11:20, a do kraja prve četvrtine povećavaju na +12 za 14:26. Brokeri su nastavili držati vodstvo no Diadora je ozbiljno krenula u napad za smanjivanjem razlike. U 34. minuti uspjeli su se približiti na 66:68, no uz nekoliko dobrih
poteza Frye, Porobića i Kujundžića Brokeri prave seriju  22:7 te pobjeđuju utakmicu rezultatom 73:90. U utakmici je prevladala kvaliteta mladih igrača Vrijednosnica. Za ekipu Diadore najviše koševa postigli su Marčev 31 i Barbaroša 14, za Vrijednosnice Porobić 23, Frye 19, Kujundžić 16.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju 05.12.2020. protiv KK Hermes Analitica u Zagrebu.