Trener Senad Muminović porazom je startao na klupi košarkaša iz Darde. U drugom kolu Lige za opstanak, Darda je poražena u neizvjesnoj završnici od gostujuće momčadi Kvarnera 2010 (75:78).

Riječki košarkaši bolje su ušli u utakmicu te su u prvih deset minuta susreta imali rezultatsku prednost zahvaljujući raspoloženom dvojcu Puljko/Jugo. Kvarnerov dvojac  radio je velike probleme  domaćoj obrani i najzaslužniji su za Dardin minus na kraju uvodnih deset minuta (16:23). Problemi za baranjske košarkaše nastavili su se i u drugoj četvrtini.  Riječani  su tjerali domaćina na niz pogrešaka. Darda nije mogla pronaći odgovor na gostujuću igru i  na odmor odlaze sa minusom od 11 poena (35:46). „Brokeri“ su sjajno otvorili  nastavak susreta i kreirali seriju (12-02) za vodstvo (49:48). Najzaslužniji za preokret bio je Ivan Baković koji je predvodio momčad u trećoj dionici. Agresivna obrana i brzi prijenos lopte domaćina vraća u susret. U 35. minuti  susreta Darda  je imala i pobjedničku prednost (67:55). Međutim, dvojac sa početka susreta Jugo i Puljko vraćaju Kvarner 2010 na četiri koša zaostatka, a zatim Josip Surina s pet uzastopnih poena riječkoj ekipi donosi prednost. Dardu je u vodstvo vratio Kordić, ali je Surina uzvratio tricom za (74:76). Baković je propustio priliku za izjednačenje a Tomislav Maruna iz slobodnih bacanja postavio konačnih (75:78).

VRIJEDNOSNICE OS DARDA : KVARNER 2010 75: 78  (16:23, 19:23, 20:6, 20:26)

Suci:  Vovk (Sl.Brod), Perlić (V.Gorica), Prpić (Zagreb).

VRIJEDNOSNICE OS DARDA: Kordić 12, Zucić, Ridl 20, Gmajnički, Radoš, Bičvić 4, Krolo 17, Mandić, Baković 20, Čutuk 2, Rakitić, Milošević.

KVARNER 2010: Gaćeša, Puljko 19, Wisseh, Surina 16, Jugo 26, Maruna 4, Pehar 5, Mažar 2, Poščić 6, Filipović, Boban.