Košarkaši Darde u 9. kolu A-1 lige upisali su svoju osmu ovosezonsku pobjedu, čime su učvrstili svoju poziciju na vrhu prvoligaške ljestvice. U šokantnoj završnici svladali su odličnu ekipu Kaštel Galeriju sa rezultatom 77:76.

Gostujuća momčad Kaštel Galerija  bila je pet sekundi blizu pobjede. Međutim, tada je Dejan Meznarić iz nemoguće situacije šutom za tri poena donio Dardi pobjedu. Prva dionica igre prošla je u znaku Krušćićeve momčadi, koju je predvodio raspoloženi Duje Kaliterna. Baranjski košarkaši su tek u 17. minuti tricom Ridla prvi puta preuzeli vodstvo 35:32. Nakon toga uslijedio je period igre u kojem niti jedna od ekipa nije uspjela napraviti rezultatsku prednost. Posljednju minutu susreta obije momčadi dočekale su sa jednakim izgledom za pobjedu 70:70. Momčad Darde povećava na 73:70, koš faulom Gamme, da bi već u idućem napadu Kaliterna tricom poravnao na 73:73. Gamma jednim pogođenim slobodnim bacanjem dovodi Dardu u prednost 74:73, a Stjepan Babić šutom za tri poena donosi naizgled nedostižnu prednost Kaštel Galeriji 74:76. Pet sekundi bilo je potrebno Dejanu Meznariću, da izvede pravu čaroliju i iz nemoguće situacije tricom Dardi osigura novu pobjedu. Kod Vrijednosnica OS Darda najučinkovitiji bili su Hrvoje Čamagajevac s 18 te Ivan Krolo s 14 poena. Gostujuću momčad predvodio je  Duje Kaliterna s 24, a Babić je pridodao 17 poena.