Vrijednosnice Os Darda uzvratile su Križevcima za poraz iz prvog djela prvenstva kada su izgubili u posljednjim trenutcima utakmice rezultatom 78:77. Ovoga puta su igrali puno bolje te na kraju nanijeli Križevcima drugi najveći ovosezonski poraz od 29 razlike.

Vrijednosnice su od početka utakmice krenule agresivno, napravile seriju od 11:3 nakon koje je gostujući trener Luka Bujas, bio prisiljen zvati time-out. Nakon minute odmora Križevci su zaigrali nešto bolje te četvrtinu završili s četiri poena minusa. Domaćin se već opet odvojio na desetak razlike početkom druge dionice,a tu prednost su nastavili povećavati. Na poluvremenu je pisalo 52:37 u korist Darđana. Drugo dio je nastavljen u istom ritmu. Baranjci su već na kraju treće četvrtine imali prednost od 32 poena. Zadnja četvrtina se igrala većinom koš za košem s obzirom na to da je utakmica bila praktički riješena. Vrijednosnice su do pobjede došle isključivo timskom igrom što pokazuje njihovih 19 asistencija, dok su na drugoj strani Križevci imali 16 izgubljenih lopti. Čak pet igrača je bilo dvoznamenkasto u pobjedničkoj momčadi, a najviše su se istaknuli Dejan Meznarić s 22 poena i 8 asistencija te Luka Pandurić s 21 ubačajem. Kod poraženih, dobru utakmicu je odigrao Borna Kapusta koji je upisao 16 poena.

Vrijednosnice Os Darda – Križevci 95:66 (22:18; 52:37; 81:49)

VROS Darda: Meznarić 22, Diminić 17, Pandurić 21, Hrkač 11, Hrnčić 16, Kujundžić 4, Žulj, Boras, Došen, Krajina, Turalija 4, Radoš.

Križevci: Kapusta 16, Matoić, Kapelari 3, Palac 6, Jakoliš 11, Čusek 4, Proleta, Fodor 13, Konjević 3, Jurjević 4, Maslić, Gašpar 6.