Službena premijera za Vrijednosnice Osijek nije dobro prošla. U 2. Kolu A-1  hrvatske lige, Brokeri su na svom novom parketu uvjerljivo poraženi.

Bodovi apsolutno zasluženo idu za Sinj, Alkar je u Gradskom vrtu dominirao svih 40 minuta.  Najveću razliku, alkari su imali u 25. minuti (35:52), a domaćin je smogao snage malo zakomplicirati situaciju, kada je šest minuta prije kraja stigao na minus 9 (60:69), ali potom je traljavo odradio dva napada i propustio jedinu prigodu da namuči suparnika, koji je ipak uspješno i bez stresa kontrolirao utakmicu do kraja. Bilić (21), Gaurina (15) i Vitali (14) postigli su najviše koševa u pobjedničkoj momčadi dok su kod Osječana najuspješniji bili Meznarić s 19 i Antonio Bičvić s 16 ubačaja.

Vrijednosnice Osijek – Alkar 64:81 17:18, 14:23, 14:17, 19:23
VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Kujundžić 6, Meznarić 19, Došen 9, Buha 4, Bičvić 16, Pandurić 4, A. Šarac 6, Žulj, Karlović, J. Šarac, Turalija.
ALKAR: Bilić 21, Boban 1, Bilandžić, M. Modrić 11, Pavić, S. Modrić 11, Vitali 14, Boban, Gaurina 15, Svalina 3, Kanaet 5.