Momčad Senada Muminovića bila je na teškom iskušenju u susretu s KK Zagrebom, no na kraju je zasluženo slavila. U infarktnoj završnici Luka Pandurić donio  je Brokerima prvu ovosezonsku pobjedu (76:74).

Igrači Vrijednosnica Osijek odlično su otvorili utakmicu. Krasila ih je čvrsta obrana i odlična realizacija napada, u kojoj je prednjačio Filip Tončinić koji je već do poluvremena upisao 12 poena i 4 skoka. Brokeri su bili u vodstvu cijelo prvo poluvrijeme i držali goste iz Zagreba na 10-12 koševa zaostatka. Drugo poluvrijeme igrači Danijela Jusupa otvaraju puno bolje i agresivnije. Na krilima Vladovića, Radića i Božića do kraja treće četvrtine smanjuju zaostatak na (59:57). U zadnjoj četvrtini vodio se pravi mali rat za svaku loptu, puno se griješilo i promašivalo, a u 37. minuti Zagreb prvi puta dolazi u vodstvo (65:69). Brokeri su u zadnje tri minute borbenom i agresivnom obranom sustigli goste, i kod rezultata (74:74), 12 sekundi prije kraja susreta krenuli u zadnji napad. U zadnjim sekundama Aljoša Šarac okliznuo se na centru i pao, iz nezavidne situacije sretno asistirao Panduriću koji 2 sekunde prije kraja zabija pobjedonosni koš za konačni rezultat (76:74). Kod Vrijednosnica Osijek najistaknutiji bili su Filip Tončinić i Luka Pandurić s 21 poena. Kod Zagreba je najučinkovitiji bio je Radić s 22, Božić je ubacio 15, dok je Jakov Vladović u prvoj utakmici ove sezone u dresu Zagreba postigao 15 koševa.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Zagreb 76:74 (23:16, 24:19, 12:22, 17:17)

VROS: Kujundžić, Meznarić 6, Došen 8, Buha, Jakić, Bičvić 10, Pandurić 21, Šarac A 10, Žulj, Šarac J, Krajina, Tončinić 21.

Zagreb: Blajić 4, Perić, Božić 15, Milekić, Mileković 3, Vuković 2, Radić 22, Batur 2, Marčinković 2, Šarlija 9, Vučić, Vladović 15.

Slijedeću utakmicu Vrijednosnice Osijek igraju u četvrtak u Bedekovčini protiv Zaboka sa početkom u 19.00 sati.