Košarkaši Vrijednosnica Os Darde odigrali su trening utakmicu protiv KK Pesci VSK Pannonpower u kojoj su gosti slavili sa rezultatom (84:88). Brokeri su igrali bez ozlijeđenih Hrnčića i Mazića čiji izostanak bitno je smanjio rotaciju ekipe Senada Muminovića.

Utakmicu bolje otvaraju gosti iz Pečuha, te sa vrlo preciznim šutom za 3 poena dolaze do vodstva od (26:16) na kraju prve četvrtine. Nakon toga Brokeri se bude i  priključuju se gostima, te na krilima razigranih Bičvića, Meznarića i Hrkača prelaze u lagano vodstvo na kraju treće četvrtine (66:63). U zadnjoj četvrtini iskusniji gosti na krilima stranaca (Green, Kovačević, Kovacs i Budimir), dolaze do zaslužene pobjede.

KK Vrijednosnice Os Darda – KK Pesci VSK Pannonpower  84:88 (16:26, 29:23, 21:14, 18:25)

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 23, Šarac, Diminić 4, Hrkač 18, Bičvić 28, Tutavac, Barišić, Pandurić 11, Turalija.

PVSK Pecs: Halasz, Kovačević 17, Budimir 25, Biro, Nagy 9, Pascu, Kovacs 15, Csabay 5, Toth, Somogyfoki, Green 17, Bodor.