Košarkaši Vrijednosnica Os Darda su sinoć u Szegedu odigrali trening utakmicu protiv mađarskog prvoligaša Naturtex-SZTE-Szedeák i izgubili sa (72:66).

Bez ozlijeđenog Mirze Hrnčića, Brokeri loše otvaraju utakmicu pa agresivni i čvrsti domaćini otvaraju utakmicu sa (20:6) u prvoj četvrtini, uz puno grešaka u obrani, neprisiljenih izgubljenih lopti i dekoncentracije. Druga četvrtina i prvih pet minuta treće igra je još lošija i domaćini odlaze na +28 (58:20), uz katastrofalnu obranu Vrijednosnica OS Darde i bezidejnost u napadu. U zadnjih 15 minuta Baranjci se bude i počinju igrati puno bolju obranu i napad, te dolaze na zaostatak od samo četiri poena (68:64), no za pobjedu više nije bilo vremena.

Naturtex-SZTE-Szedeák – KK Vrijednosnice Osijek Darda  72-66 (20-6, 17-14, 25-21, 10-25).

Szedeák: Jereminov 10, Wirth 7, Kiss Zs. 6, Williams 13, Csorvási M. 12, Varga D. 2, Vida 2, Csorvási L. 8, Miscsevics 6, Varga Z. 6

Darda: Meznaric 12, Diminic 21, Hrkac, Bicvic 2, Panduric 16, Kujundzic 9, Mazic 6.