Vrijednosnice OS Darda odigrale su čvrstu pripremnu utakmicu s mađarskim prvoligašem iz Pečuha Pécsi VSK-PANNONPOWER, koji je do pobjede došao u posljednjoj četvrtini (73:71).

Predvođeni Mirzom Hrnčićem i Arminom Mazićem, “Brokeri” su do poluvremena imaju inicijativu te na odmor otišli s prednošću od +9 (37:28). Pécsi VSK već u 22. minuti poravnava na (37:37). Sve do kraja utakmica je otvorena, a više znanja i sreće je imao PVSK pobijedivši s +2 (73:71). U pobjedničkoj ekipi Nemanja Kovačević je postigao 19, a Veljko Budimir, bivši član Vrijednosnica OS Darde, 11 poena. Kod “Brokera”, Hrnčić je završio utakmicu s 19, Mazić s 17, a Dejan Meznarić s 12 poena. Sljedeću provjeru Vrijednosnice igraju u subotu, opet u Mađarskoj, protiv Szedaka iz Segeda. Uzvrat s današnjim protivnikom je utorak u Dardi.

Pécsi VSK-PANNONPOWER – Vrijednosnice OS Darda 73:71 (6:18, 28:37, 47:51)

PVSK: Kovačević 19, Budimir 11, Kovács P. 8, Bíró 8, Green 8, Nagy 5, Somogyfoki 6, Bödör 3, Pascu 3, Halász 2.

Vrijednosnice OS Darda: Hrnčić 19, Mazić 17, Meznarić 12, Bicvic 8, Panduric 6, Diminic 4, Kujundžić 3, Hrkač 2.