Košarkaši Vrijednosnica Os Darde još su se jednom opasno poigravali sa svojom prvoligaškom sudbinom. Po prvi puta ove sezone uspjeli su slaviti nad ekipom Dubrovnika sa rezultatom (83:73).

Gostujuća momčad bolje je ušla u susret, zahvaljujući poenima Lučića, Vranješa i Perića okončali su uvodnih deset minuta sa rezultatskom prednošću od +9 (25:18). Najveća prednost gostujuće momčadi zabilježen je u 24 minuti +13 (41:54), u tom trenutku igra „Brokera“ izgledala je bezidejno i bez dovoljno agresivnosti. Košarkašima Darde trebalo je gotovo 30 minuta da ozbiljnije zaigraju. Nošena dvojcem Baković i Bičvić, Darda krajem treće četvrtine najavljuju mogući preokret. Na dobru igru nadovezali su se Ridl i Krolo koji su uspjeli gostima ubaciti 17 poena (74:69). Gostujuća košarkaši prerano su otpisali Dardu a vanjski šut koji ih je odlično služio tijekom cijelog susreta, polako ih je izdavao dok je domaćin krenuo u nezadrživu seriju koju je zapečatio tricom  Baković za konačnih (83:73). Najučinkovitiji košarkaši Darde bili su Ivan Baković sa 19 i dvojac Bičvić/Ridl sa 18 poena. S druge strane Oštrić postiže 20 poena a pridodaje mu se i Mislav Perić  s 15.

KK VRIJEDNOSNICE OS DARDA : KK DUBROVNIK 83:73 (18:25, 17:19, 22:21, 26:8)

VRIJEDNOSNICE OS DARDA: Kordić  7, Zucić, Ridl 18, Gmajnički, Radoš, Bičvić 18, Krolo 17, Mandić 2, Baković 19, Ćutuk 2, Rakitić, Milošević.

DUBROVNIK: Soko,  Karač 2, Došen 11, Oštrić 20, Vranješ 4, M.Hajdić 7, D.Hajdić, Lučić 8, Blesić 6, Perić 15.