Senad Muminović na klupi Vrijednosnica OS Darde ostvario drugu pobjedu u četiri susreta Lige za ostanak. „Brokeri“  su u 4. kolu upisala drugu domaću pobjedu nad ekipom Trogira sa rezultatom (83:63).

Košarkaši Trogira došli su u Baranju sa vjetrom u leđima koji su dobili nakon tri pobjede u prva tri dvoboja u Ligi za ostanak. Otvaranje susreta proteklo je u izjednačenoj igri, a krajem prvih deset minuta domaćin predvođen dvojcem Baković/Ridl kreira prednost od +10 (22:11). Sredinom druge četvrtine gostujuća momčad vraća se u igru zahvaljujući Žitku i Dimiću (25:22). Međutim, Dardin dvojac Ridl/Bičvić serijom (13:2) vraća prednost Dardi i na odmor odlaze sa +11 (38:27). Nakon poluvremena gostujuća momčad smanjivala je zaostatak preko svog najboljeg pojedinca Žitka ali Darda  je odgovarala preko Krole i Mandića (56:47). u 31. minuti Darda radi seriju (9:0) kojom nagovještava drugu uzastopnu domaću pobjedu. Do konačnih (83:63) Brokeri su došli pomoću tri trice u samoj završnici susreta (dvije Bičvić, jedna Baković). Baković i Bičvić postigli  su po 17 poena, dok je kod Trogira najučinkovitiji  bio Žitko s 21 poenom.

VRIJEDNOSNICE OS DARDA : KK TROGIR 83:63 (22:11, 16:16, 18:20, 27:16)