Večeras su pred 400-tinjak gledatelja igrači Vrijednosnica nadigrali Goricu i zasluženo upisali nove bodove.
KK Vrijednosnice Osijek – KK Gorica 92:78 (22:16, 29:17, 22:22, 19:23).
VROS: Torić 8, Šarac J 2, Došen, Robinson 14, Žulj 2, Vuković 11, Šarac A 14, Krajina 4, Karlović Mat 25, Karlović Mar, Turalija 8, Mustapić 4.
Gorica: Hrkač, Petrović 11, Jelenek, Mašić 17, Vrbica 5, Gudić 9, Cvjetičanin 3, Ušić 10, Osolnik 2, Prgomet 21, Turić.
Obje ekipe ušle su u utakmicu u grču i bez puno ideje, no već pred sam kraj prve četvrtine igrači trenera Vladimira Krstića pokazuju da su kvalitetniji i odlučniji u osvajanju novih bodova. Do poluvremena su domaćini još više dominirali, te uvjerljivo okončali prvo poluvrijeme. Nakon najvećeg vodstva na utakmici +25 (58:33), gosti su zonskom obranom poremetili ritam Brokera, te se u jednom trenutku vraćaju na pristojnih –13 (64:51). No ekipa Vrijednosnica, predvođena večeras iznimno raspoloženim Matejom Karlovićem (trica 8/13), rutinski odlazi na 84:64 i trener Krstić u zadnje tri minute šansu pruža mladoj domaćoj petorci: Antonio Žulj, Jakov Šarac, Arian Došen, Filip Krajina i Nikola Turalija.
Zasluženo su Brokeri osvojili nove bodove, te počinju sa priprema za gostovanje kod Škrljeva, gdje se sa večeras prikazanom igrom, opravdano mogu priželjkivati novi bodovi.