U tvrdoj i  neizvjesnoj utakmici  Vrijednosnice OS Darda pobijedile su košarkaše iz Zaboka sa rezultatom (79:71). Brokeri sa ovom pobjedom ostaju vodeća ekipa Lige za ostanak sa omjerom pobjeda i poraza (12:3).

Nervozan početak utakmice za obje ekipe uzrok je malom broju koševa i puno grešaka na obje strane. Domaćin je prvi poen iz igre postigao tek u 6. minuti utakmice, a u prvoj četvrtini zapaženi je učinak imao Alen Trepalovac sa 9 koševa i  9 skokova. Do poluvremena utakmica je bila izjednačena sa čvrstim obranama i laganom prednošću domaćina (35:31). U trećoj četvrtini Brokeri  ubacuju u veću brzinu i u 29. minuti rezultat je (63:45). Najveću prednost na utakmici domaći košarkaši rutinski kontroliraju do konačnog rezultata (79:71). U ekipi Senada Muminovića istaknuli  su se Trepalovac (22p, 15sk, 2as, 2bl), Hrnčić (20p, 4sk), Tešija (18p), Pandurić (13p, 5as, 4sk) i Bičvić sa 4 koša i 6 osvojenih lopti. Slijedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u Dardi u Srijedu 24.04.2013. protiv Križevaca, sa početkom u 18.30 sati.

KK Vrijednosnice Os Darda – KK Zabok  79:71 (19:12, 16:19, 28:19, 16:21).

VROS Darda: Kujundžić, Tešija 18, Bičvić 4, Mandić, Hrkač 2, Hrnčić 20, Barišić, Pandurić 13, Turalija, Trepalovac.

Zabok: Kuga, Pešut 2, Anzulović 7, Lež 6, Bundović 12, Vlaić 14, Marić 17, Mustapić 5, Tuđen, Papac 8, Tomas.