Sinoć je u dvorani Tri Lilije domaći Zlatorog zasluženo nadigrao Vrijednosnice Osijek.

KK Zlatorog Laško – KK Vrijednosnice Osijek 92:62 (29:13, 24:16, 23:13, 16:20)

Zlatorog: Tratnik 8, Ledl 2, Krusić 9, Rizvić 22, Barič 5, Kobić, Durnik12, Tomažić, Miljković 2, Špan 20, Rubinsteyn 10, Mulaomerović 2.

VROS: Torić 2, Šarac J, Došen 6, Robinson 16, Žulj, Vuković 10, Mines 2, Šarac A 4, Krajina 6, Karlović Mar, Turalija 12, Mustapić 4.

Prije 15 dana u Osijeku je Zlatorog uvjerljivo položio oružje, na + 16 za domaćine, no igrači trenera Vladimira Krstića su u Sloveniji stradali još više. Zbog problema na granici i loših vremenskih uvjeta, ekipa Vrijednosnica je kasnila na zagrijavanje i utakmica je počela sa 15 minuta zakašnjenja. Izostanak kvalitetne pripreme i zagrijavanja za utakmicu su jednim dijelom razlog loše igre i koncentracije Brokera, ali neborbenost i ‘’čuvanje’’ od faula većeg dijela igrača su sinoć puno više utjecali na rezultatski zaostatak. Time je domaća ekipa dobila ‘’vjetar u leđa’’ u prvom poluvremenu (53:29) i taj zaostatak se više do kraja utakmice nije mogao sustići.

Nakon ovog teškog gostovanja Brokere očekuje još teži ispit protiv KK Cedevita, u petak u Zagrebu od 18.00 sati, uz TV prijenos na Arena sport televiziji.