Večeras su Vrijednosnice odigrale posljednju utakmicu Lige za prvaka u kojoj su pobijedile Kvarner.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Kvarner 2010  86:63 (21:14, 23:22, 25:17, 17:10)

Vrijednosnice su danas dominirale tijekom cijelog susreta u oba smjera, Kvarner je u prvom poluvremenu pružao dobar otpor te poluvrijeme završava sa 44:36. U nastavku se igra gostiju raspala, Brokeri su povećavali vodstvo te rutinski pobijedili sa 86:63.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Srđan Helbich: Zaključili smo sezonu kući s pobjedom, čestitam momcima što su odigrali dobru utakmicu. U dobrom dijelu se osjećam odgovornim za ovosezonski rezultat, porazgovarat ću sa upravom te ponuditi ostavku.

Trener Kvarnera – Branimir Pavić: Čestitam Osijeku na zasluženoj pobjedi, mi smo se borili koliko smo mogli, no Osijek je bio bolji.