Večeras su Vrijednosnice u Zaboku izgubile od KK Zabok.

KK Zabok – KK Vrijednosnice Osijek 85:78 (25:13, 24:24, 19:26, 17:15)

Zabok: Smajlagić 21, Tomas 21, Črnjević 11, Anzulović 5, Lončar 9,  Martinko, Lisica 4, Galić 2, Ćutuk 4, Tuđen, Balaško, Jambrović 8.

Vrijednosnice: Bašić 6, Jordano 26, Kujundžić 9, Buljević 15, Lakić 8,  Filipović, Dmitrović, Šarenac 2, Darling, Sigkounas 12.

Utakmicu obje ekipe otvaraju jednakim intezitetom, igra se koš za koš do  sedme minute utakmice kada Zabok kod rezultata 13:13 pravi seriju 12:0  te prva četvrtina završava rezultatom 25:13. Prve tri minute druge  četvrtine Brokeri ne uspijevaju postići koš dok domaćin radi najveću prendnost na utakmici od 16 razlike za rezultat 29:13. Zabok nastavlja u istom ritmu sve do 29.minute kada zabijenim košem Alexandros Sigkounasa Brokeri prelaze u vodstvo za 60:61, nakon toga ponovno slijedi serija domaćina. Posljednju četvrtinu otvara Antonio Jordano tricom uz asistenciju Lovre Bašića kojom su se približili na rezultat 68:66, potom slijedi serija 6:0 Zaboka. U 37. minuti Brokeri su se ponovno približili  na minus tri razlike 80:77, no ne uspijevaju izdržati do kraja. Kod  Zaboka najbolji su bili Smajlagić, Tomas, Črnjević, a kod Vrijednosnica Jordano, Buljević i Sigkounas kojemu je ovo prva utakmica u dresu Brokera.