Večeras je odigrano 2.kolo Alpe Adria Cupa u Češkoj gdje su Vrijednosnice izgubile od BK ARMEX Dečin.

BK ARMEX Dečin – KK Vrijednosnice Osijek 98:83 (20:27, 26:14, 24:22, 28:20)

ARMEX Dečin: Festr 10, Carlson 14, Pomikalek 19, Bobek, Grunt 1, Siska 17, Landa 4, Kroutil 12, Skalicka 2, Autrey 17, Mach, Jezek 2.

Vrijednosnice Osijek: Bašić 16, Jordano 13, Filipović, Kujundžić 18, Dmitrović 2, Ćorić, Šarenac 5, Buljević 18, Darling 4, Turalija 7.

Brokeri bolje otvaraju utakmicu, tijekom većeg dijela prve četvrtine drže vodstvo, prva četvrtina završava rezultatom 20:27. Održavaju prednost sve do sedme minute druge četvrtine kada domaćin preuzima vodstvo rezultatom 36:35. Vrijednosnice su se dobro držale do drugog dijela treće četvrtine te nakon toga Dečin dominira do samog kraja. Zbog ozljede Ćorića, trener Kujundžić pravio je veliku rotaciju igrača te je pružio priliku mladom Dmitroviću i Filipoviću. Bilo je nekoliko spornih situacija koje su išle u korist domaćina.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice Osijek igraju u subotu 26.10. u Zagrebu protiv KK Dubrava.