Večeras su Vrijednosnice izgubile u derbiju protiv Dubrovnika.

KK Dubrovnik – KK Vrijednosnice Osijek 81:70 (20:17, 22:21, 21:19, 18:13)

Dubrovnik: Dubelj 21, Guštin, Vodopija 4, Vujičić F. 20, Levi 2, Vujičić J., Došen 18, Klarić 8, Raguž, Zadro, Šutalo 8, Miović.

Vrijednosnice: Bradford 11, Vladović 5, Budimir 8, Krajina 8, Butorac 8, Vranješ 19, Dmitrović, Levanić-Kutni 9, Šiško 2, Bošnjak, Sudžum.

Vrijednosnice su vodile prvih sedam minuta nakon čega je Dubrovnik prešao u vodstvo koje je držao do samog kraja. Domaćin je prvo veće vodstvo napravio u 17.minuti za 38:29, Brokeri su do kraja prvog poluvremena smanjili na 42:38. Nakon odmora Dubrovnik je nastavio u istom ritmu, Vrijednosnice su se pokušavale približiti protivniku no nisu uspjele. Dubrovnik pobjeđuje sa 81:70.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 01.04.2023. u Osijeku protiv KK Omiš Čagalj Tours u 17:00h.