Večeras je u 21.kolo HTPL lige ekipa Škrljeva pobijedila Vrijednosnice u Čavlima.

KK Adria Oil Škrljevo – KK Vrijednosnice Osijek 96:89 (31:20, 17:27, 18:27, 30:15)

Škrljevo: Vucić 2, Boban 15, Slavica 36, Dorris 14, Roberson 13, Mandić, Cvitković, Benković, Batur 12, Kolić, Bjelanović, Vrkić 4.

Vrijednosnice: Bašić 3, Jordano 23, Ćorić 17, Buljević 5, Darling 4, Filipović, Kujundžić 9, Dmitrović, Šarenac 2, Sigkounas 14, Lakić 12.

Ekipa Škrljeva otvara utakmicu sa vodstvom 8:0, Vrijednosnice postižu prvi koš u trećoj minuti utakmice preko Maxwell Darlinga. U šestoj minuti Brokeri izjednačuju za 15:15, no domaćin do kraja četvrtine odlazi sa plus 11 za 31:20. U 14. minuti utakmice zabijenom tricom Antonia Jordana Vrijednosnice izjednačuju za 36:36, a u 16. minuti postižu prvo vodstvo za 40:41. Druga četvrtina završava rezultatom 48:47 za domaćina. Brokeri su bolje otvorili drugo poluvrijeme, igrali su čvrstu obranu i iskoristili su brzoplete poteze domaćina te treća četvrtina završava sa 66:74. U 31. minuti Vrijednosnice odličnom igrom odlaze na +10 za 66:76, no nakon toga Škrljevo predvođeno Nikom Slavicom pravi seriju od 22:4 za 88:80, te rutinski privode utakmicu kraju za konačnih 96:89. Najbolji igrači Škrljeva bili su Slavica, Boban, Dorris, Roberson i Batur a kod Vrijednosnica Jordano, Ćorić, Sigkounas, Lakić i Kujundžić.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice Osijek igraju u Osijeku protiv KK Šibenka u petak, 13.3.2020. sa početkom u 18:00h.