Sinoć je u sklopu 23. kola A1 HKL ekipa Vrijednosnica Osijek poražena od Škrljeva.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Škrljevo 72:75 (19:16, 28:26, 14:17, 11:16).

VROS: Šarac J, Došen 29, Robinson 6, Žulj, Vuković 12, Šarac A, Krajina, Karlović 4, Turalija, Mustapić 21.
Škrljevo: Cook 6, Štemberger 9, Juričić, Boban 10, Hrnjkaš, Perković 14, Konjević 19, Radunić 3, Williams 14, Molnar, Dubelj.

Igrači Vrijednosnica bolje otvaraju utakmicu i dolaze u prvoj četvrtini do vodstva 19:16. U 17. minuti vodstvo se povećava na 43:34, a na poluvremenu je prednost iznosila 47:42. Održavali su Brokeri prednost sve do 37. minute kada gosti tricom Williamsa prelaze u vodstvo 69:70 i zadržavaju ga do konačnih 72:75. Bez ozlijeđenih Luke Kature i Aljoše Šarca, igru domaćina nosili su Arian Došen i Jakov Mustapić, ali u ključnim trenucima ponestalo im je snage. Trener Vladimir Krstić je sa puno izmjena pokušao nadomjestiti ‘’kratku klupu’’, ali gosti predvođeni iskusnim Williamsom, Perkovićem i Štembergerom iskoristili su ponuđeno i osvojili bodove.

Unatoč velikim problemima sa sastavljanjem tima pri kraju prvenstva, Vrijednosnice su odavno osigurale doigravanje, a u slijedeća tri kola će se odlučiti sa koje pozicije (7 ili 8), se u njega kreće. U slijedećem kolu Brokeri gostuju u Rijeci kod Kvarnera, a utakmica se igra u četvrtak 06.04.2017. sa početkom u 18.00 sati.