Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu u posljednjim sekundama od Splita.

KK Split – KK Vrijednosnice Osijek 88:84 (27:23, 21:22, 24:22, 16:17)

Split: Đoković 15, Perasović 18, Kedžo 13, Marčinković 6, Marić 10, Perković 12, Gizdavčić, Šarić 6, Čampara 2, Babić 6, Luković.

Vrijednosnice: Maskaljević, Kujundžić 16, Clarance 15, Lakić 7, Paić 23, Lisica 16, Tokić, Porobić 2, Ćosić, Topolović 5.

Vrlo napeta utakmica je odigrana večeras na Gripama. U utakmicu bolje ulazi Split koji u petoj minuti ima vodstvo 10:3, nakon toga Brokeri kreću u veću brzinu i do kraja četvrtine smanjuju na 27:23. U 16. minuti košem Paića gosti izjednačuju za 35:35, a u 17. minuti košem Clarancea osvajaju prvo vodstvo za 38:40. Do kraja četvrtine obje ekipe se izmjenjuju u vodstvo te prvo poluvrijeme završava sa 48:45. I u nastavak Vrijednosnice kreću borberno, ne dopuštaju da domaćin ostvari veće vodstvo sve do posljednjih par minuta treće četrvtine kada do izražaja dolazi veće dužina klupe domaćina koji vodi sa 5-7 razlike. Posljednja dionica je bila napeta, Brokeri smanjuju prednost, dvije minute prije kraja košem Porobića prelaze u vodstvo za 83:84. Nakon toga promašuju nekoliko odlučujćih šuteva, a Split završava sa konačnih 88:84. U posljednjim sekundama ozlijedio se Broker Clarance. Za Split najviše koševa postigli su Perasović 18, Đoković 15, Kedžo 13 a za Vrijednosnice Paić 23, Kujundžić 16, Lisica 16 i Clarance 15.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u petak, 19.03.2021. u 17:00h protiv Zadra u Osijeku.