Večeras su Vrijednosnice odigrale finale doigravanja u Rijeci gdje su izgubile od Kvarnera.

KK Kvarner 2010 – KK Vrijednosnice Osijek 90:72 (25:12, 29:19, 17:23, 19:18)

Kvarner: Vujasinović 8, Bile 12, Čakarun 28, Lisica 9, Marinelli 17, Štemberger 6, Delpin, Vucić, Zelanto, Kostić, Jelenković 3, Đugum 7.

Vrijednosnice: Ashton 25, Kujundžić 7, Vladović 4, Bjelanović 5, Primorac 8, Tomljenović 4, Dmitrović, Budimir 2, Šiško 16, Šuvak, Kotrulja 1.

Domaćin je od samog početka kontrolirao utakmicu, nakon prve dionice imali su vodstvo od 13 poena, do kraja prvog poluvremena su povećali na +23. U trećoj četvrtini Brokeri su davali jači otpor te su se približili nekoliko puta na -11, no bliže od toga nisu mogli. Kvarner je bio bolji tijekom cijelog susreta, zabijao je lagane poene, koristio greške koje su Brokeri pravili te zasluženo pobijedio sa 90:72. Pobjedom finala doigravanja Kvarner 2010 se plasirao u Premier ligu, dok Vrijednosnice imaju još priliku u dvije utakmice protiv Škrljeva. Čestitke domaćinu.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 04.05. u Rijeci protiv Škrljeva.