Večeras su Vrijednosnice odigrale 4.kolo Prve muške lige u kojem su izgubile od HAKK Mladost.

HAKK Mladost – KK Vrijednosnice Osijek 83:80 (22:16, 27:23, 20:27, 14:14)

Mladost: Ogrizović 11, Zemljić, Serdarušić 8, Zanki 13, Mršić 12, Volčanšček 3, Gašaj, Bilić 9, Ljubičić 10, Čolak 7, Matleković 10.

Vrijednosnice: Bradford 15, Vranješ 29, Martinović, Tokić 4, Budimir 8, Šiško 7, Bošnjak 9, Perković 8, Sudžum, Pavić.

Igrači Vrijednosnica Osijek bili su vidno umorni od ABA 2 turnira koji su igrali prethodnih dana, te su to iskoristili mladi i poletni igrači Mladosti koji su vodili gotovo cijelu utakmicu. Domaćini su na poluvrijeme otišli sa +10 za 49:39, Brokeri su u trećoj četvrtini napravili seriju 13:0 za 49:52. Ekipa Mladosti je igrala sa puno više energije te zasluženo pobjedila sa konačnih 83:80.

Vrijednosnice sutra, 25.10.2022 u 20:00h igraju Kup utakmicu u Varaždinu protiv KK Vindija.