Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu od Šibenke.

GKK Šibenka – KK Vrijednosnice Osijek 99:83 (22:22, 31:31, 22:16, 24:14)

Šibenka: Thomas 20, Gulin 2, Bašić 10, Jambrović 14, Paić 26, Arslanagić 15, Rebić 7, Solomun 1, Antić, Pleadin, Sinovec 4.

Vrijednosnice: Dugandžić 6, Porobić 23, Kuany 11, Perković 3, Topolović 8, Makoi, Grušanović 9, Tomljenović 6, Tokić, Bošnjak 10, Jurić, Džajić 7.

U prvom poluvremenu ekipe su bile jednake, nakon prvih 10 minuta rezultat je bio 22:22 a nakon 20 minuta 53:53. Nastavak je bolje otvorila domaća ekipa, napravili su seriju 7:0 (60:53), Vrijednosnice su se u 23. minuti približile na minimalan zaostatak za 62:61. Nakon toga Brokeri se više nisu uspjeli približiti, Šibenka je u posljednjoj četvrtini ubacila 24 poena dok su gosti 14, domaćin osvaja bodove sa 99:83. Vrijednosnice Osijek  igrale su bez najboljeg playa Anyiarbani Makoia. Šibenku su predvodili Paić sa 26 i Thomas sa 20 poena, a Vrijednosnice Porobić sa 23 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 03.04.2022. protiv Sonik Puntamike u Zadru u 16h.