Favorizirani košarkaši Zagreba dugo su se mučili sa gostima iz Darde, koji su bili u ‘’igri’’ do 36. minute utakmice, a zatim kao da su nestali sa terena.

Zagrepčani su u prvu osjetniju prednost ostvarili u sedmoj minuti kada su s pet vezanih poena Matije Poščića poveli sa 18:9. Do kraja četvrtine preko Mate Perajice i Glavinića gosti smanjuju, a početkom drugog dijela Antonio Bičvić i Dejan Meznarić odvode Dardu u vodstvo. Marko Car ponovno vraća domaćine u plus i s devet poena do poluvremena dovodi Zagreb u vodstvo od 41:34. Ponovno se Brokeri vraćaju u utakmicu, rade mini seriju 7-0 za vodstvo od 41:44. U nastavku se protivnici izmjenjuju u vodstvu sve do spomenute 36. minute, kada Darđani tricom Josipa Glavinića dolaze u vodstvo 68:69, no to su bili i posljednji koševi gostiju iz Baranje na ovoj utakmici. Ovom pobjedom Mravi su osigurali Ligu za prvaka, a Brokeri će u nastavku prvenstva pokušati osvojiti što više bodova, no gornji dio tablice sada je jako daleko.

KK Zagreb – KK Vrijednosnice Os Darda  83:69 ( 21:18, 20:16, 20:26, 22:9)

Zagreb: Car 25, Segarić 3, Mileković, Petrović 32, Garma 6, Poščić 11, Novačić 2, Bašljan, Žganec 4, Milekić, Gašpar.

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 9, Tešija 2, Glavinić 25, Bičvić 2, Perajica 8, Mandić, Hrkač, Hrnčić 7, Pandurić 14, Turalija, Trepalovac 2.