Vrijednosnice OS Darda su pred 400 vjernih i bučnih navijača, u uzbudljivoj i tvrdoj utakmici, uspjeli pobijediti lidera prvenstva Riječki Kvarner.

Brokeri su bili u vodstvu tijekom cijelog susreta, a u 16-toj minuti razlika je bila +16 (30:14). Obje ekipe igrale su agresivno i čvrsto, što se i očekivalo s obzirom da su se susrele dvije ponajbolje obrambene ekipe prvenstva. Na poluvremenu je rezultat bio 35:24 i domaćini su do sredine treće dionice rutinski održavali prednost, no od tada riječani počinju igrati zonski presing i zonu, a darđanima se prednost počinje topiti. U uzbudljivoj završnici domaćini nepotrebno gube nekoliko lopti, riječani to kažnjavaju polukontrama i lakim koševima, te kod rezultata 62:59, 45 sekundi prije kraja Škifić pogađa tricu za izjednačenje.  Zadnji koš na utakmici zabija mladi Antun Hrkač iz slobodnih bacanja, nakon faula Škifića, a gosti imaju zadnji napad gdje Stipčić promašuje šut za dva poena i pobjeda zasluženo pripada darđanima. Ne mogu se oteti dojmu da su igrači Vrijednosnica sa večerašnjim angažmanom i pristupom (osim zadnjih 3 min), mogli pobijediti u prethodna dva kola ekipe Jolly JBŠ, i Zagreb, te bi na taj način Liga za prvaka bila puno bliža, ovako možemo žaliti jer već drugu godinu za redom nedostajat će jako malo za taj plasman.

KK Vrijednosnice Os Darda – KK Kvarner 2010  63:62 (21:12, 14:12, 13:16, 15:22).

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 14, Tešija 4, Glavinić 10, Perajica 10, Mandić, Hrkač 6, Hrnčić 9, Pandurić 8, Turalija, Trepalovac 2.

Kvarner 2010: Stipčić 5, Veljačić 6, Radić 8, Surina 12, Juričić, Cinac 5, Škifić 17, Boban, Krivec 7, Širko 2, Jelenić, Smolić.