Niz utakmica sa ekipama iz vrha A-1 lige, košarkaši Vrijednosnica OS Darde otvorili su porazom na domaćem parketu. Bodovi iz Baranje zasluženo idu prema Šibeniku koji su svladali Brokere sa rezultatom 65:71.

Ronald Ross odlično otvara utakmicu, zabija prvih šest poena za Jolly te sam drži Jolly u igri. Pred sam kraj četvrtine Josip Naletilić i Ross tricama odvode Jolly na konačnih, za prvih 10 minuta, 14:20.U nastavku Jolly bolje otvara i koševima Denisa Vrsaljka i Mate Mrve dižu na +10 i prisiljavaju trenera Senada Muminovića da zatraži minutu odmora. Odlični Mrva u 15. minuti odvodi Jolly 33:16, a koševima Josipa Glavinića u 18. Vrijednosnice smanjuje na 25:33. Na poluvrijeme se odlazi s obećavajućih 27:39 za Jolly. U prvom dijelu utakmice najbolji u Šibenskim redovima je Mrva s 15 poena, dok Dardu u igri drži Glavinić s 11 poena.

Jolly bolje otvara i treću četvrtinu te koševima Rossa ponovno odlaze na 17 razlike. Darda se nikako ne uspijeva opasnije približiti i u 30.minuti na semaforu svijetli 44:59 u korist Šibenskog sastava. U posljednjoj četvrtini se igra koš na koš i Bankari sigurno čuvaju razliku. U 36. minuti Luka Petković i Mrva dobivaju tehničku pogrešku, a Darda se do kraja približila na minus tri i utakmicu čini neizvjesnom. Ipak, vremena je bilo premalo i Vrsaljko postavlja konačnih 65:71 za Jolly.

U prvih 25 minuta igrača Vrijednosnica kao da nije bilo na terenu, koševe je zabijao samo Jolly, a gostoljubivi domaćini bez borbe i osobnih grešaka su ih samo promatrali. Smrznuti na –20 domaćini su počeli igrati obranu u zadnjih 15-tak minuta i kod rezultata 36:56 počeli ličiti na  nekoga tko želi pobjedu, no buđenje je počelo kasno i bodovi zasluženo odlaze u Šibenik.

KK Vrijednosnice Os Darda  – KK Jolly JBŠ  65:71 ( 14:20, 13:19, 17:20, 21:12).

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 6, Tešija 7, Glavinić 13, Bičvić 3, Perajica 6, Hrkač, Hrnčić 14, Pandurić 16, Turalija, Trepalovac.

Jolly JBŠ: Petković 5, Katura 2, Vlaić, Vrlika, Ross 20, Mrva 19, Naletilić 4, Bubalo 2, Vrsaljko 15, Gabrić 2, Gulam 2.