Deseto kolo A-1 lige košarkaša bilo je uspješno za goste koji su odnijeli čak četiri pobjede. Brokeri su u lokalnom derbiju kod Osječkog sokola upisali prvu ovosezonsku gostujuću pobjedu (69:80).

Slavonsko-baranjski derbi odigran je u Osijeku gdje je Osječki sokol ugostio ekipu Vrijednosnica OS Darde i upisao poraz (69:80). Od početka susreta prednost je bila na strani Brokera. Košarkaši Senada Muminovića rutinirano su kontrolirali utakmicu i zasluženo odnijeli bodove iz  Osijeka. Igrali su darđani odličnu obranu u prve tri četvrtine, dominirali u skoku (15 puta više skočili od domaćina) i asistencijama, a onda neshvatljivo pali u zadnjoj četvrtini te dozvolili domaćinu da se približi na prihvatljivu razliku (-11). Dejan Meznarić sa 16 i Stjepan Tešija s 12 poena predvodili su Brokere dok domaćinu nisu pomogli ni dobri učinci Šarca (24 poena) i Tomeljka (17 poena). Sljedeći vikend u Dardu dolazi trećeplasirana ekipa  Jolly JBŠ iz Šibenika. Utakmica se igra u subotu sa početkom u 19,00 sati.

Osječki Sokol – Vrijednosnice Os Darda 69:80 (17:24, 13:19, 11:19, 28:18)

Osječki Sokol: Tucaković 5, Šarac 24, Budimir 6, Mario Raić, Ćosić 6, Marko Raić, Radoš 11, Tomeljak 17, Križanac, Radoš, Kozić.

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 16, Tešija 12, Glavinić 7, Bičvić 10, Perajica 10, Hrkač, Hrnčić 8, Pandurić 9, Turalija, Trepalovac 8