Seniori KK Vrijednosnice Os Darda odigrali su (28.12.), u Futogu, kraj Novog Sada trening utakmicu sa vodećom ekipom 1. Srpske lige.

Vrijednosnice OS Darda bolje otvaraju utakmicu, nameću jak ritam sa čvrstom obranom i brzom tranzicijom, što dovodi do rezultatske prednosti tijekom cijelog susreta. Domaćin, koji je uvjerljiv u prvenstvu sa omjerom (11:1), nije uspio parirati gostima iz Darde niti u jednom segmentu igre, tako da je trener Muminović veći dio utakmice igrao sa dva zaštićena igrača, a u posljednjoj četvrtini nekoliko minuta čak i sa cijelom juniorskom petorkom. Brokeri su ovu utakmicu nastupile bez ozlijeđenih Perajice i Mandića. Prvu utakmicu za Darđane odigrao je Alen Trepalovac, sa skromnim učinkom, no od njega se nakon boljeg uigravanja sa timom i podizanja kondicije očekuje puno više.

KK Meridijana Novi Sad – KK Vrijednosnice Os Darda  72:76 (24:29, 11:21, 17:16, 20:10)

Meridijana: Matić 8, Savić 6, Đurović 26, Zarić, Stanojević 4, Turanjanin 4, Buha 2, Jovišić 17, Dragaš, Rončević 3, Medić, Miljević.

VROS Darda: Kujundžić 2, Meznarić 11, Trepalovac 5, Pandurić 21, Bičvić 4, Hrnčić 13, Glavinić 10, Tešija 11, Hrkač, Muminović, Turalija.