Tek nedavno kompletirani Slavonski Brod na otvaranju novog prvenstva nanio je poraz Vrijednosnicama Osijek (74:64).

U Slavonski Brod stigle su Vrijednosnice Osijek bez ozlijeđenog Mateja Karlovića. Brođani su, usprkos činjenici da su manje od mjesec dana u trenažnom procesu, nadvisili goste, koji su do 7. minute imale aktivan rezultat. Nakon toga momčad Ivice Burića sve je imala pod kontrolom. Do odmora je Slavonski Brod stekao prednost od 13 poena, što je bez problema održavao i u preostalih 20 minuta. Domaćin je dominirao, posebno u skoku (18 lopti više), a prednjačili su Bruno Čelebija sa 16 poena i 15 skokova te Ivan Ćubela s 18 peona i 12 skokova. Kod Brokera naučinkovitiji dvojac bio je Bičvić 15 i Došen sa 12 poena.

Slavonski Brod – Vrijednosnice Osijek 74:64 (28:20, 46:33, 57:47)

KK Slavonski Brod: Čubela 18, Čelebija 16, Blažević 10, Krstanović 10, Karlović 9, Cvitanović 7, Šamija 2, Vučić 2, Kljajić, Jukić, Živković, Tokić.

KK Vrijednosnice Osijek: Bičvić 15, Došen 12, Pandurić 10, Meznarić 9, Kujundžić 7, Buha 6, Šarac 5, žulj, Krajina, Turalija, Karlović.