Ekipa KK Vrijednosnice Osijek odigrala je sinoć u dvorani ‘’Spens’’ u Novom Sadu trening utakmicu protiv ekipe KK Vojvodina Srbija Gas.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek su nakon Spartaka pobijedili i Vojvodinu, koja je vodeća ekipa u prvenstvu Srbije sa omjerom (10:1). Tvrdu i borbenu utakmicu za nijansu bolje otvaraju domaćini te izjednačenu prvu četvrtinu završavaju sa minimalnim vodstvom. Nakon adaptiranja na protivnika ‘’Brokeri’’ su bolji u drugoj četvrtini i stiču prednost od deset poena. U drugom poluvremenu domaćini ponovno okreću prednost u svoju korist, koja je u  32. minuti iznosila +10 (57:47). Trener Vladimir Krstić  uspio je ponovno probuditi svoje igrače, koji su čvrstom obranom okrenuli utakmicu i zasluženo pobijedili (68:69).

KK Vojvodina S G – KK Vrijednosnice Osijek  68:69 (13:11,14:24,25:12,16:22)

KK Vojvodina: Zovicic, Novak 10, Pot 7, Čampara 4, Popović 2, Matić 6, Šešlija 8, Bursać 11, Branković, Đumić 11, Jeremić 9, Vrbaški.

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić, Meznarić 13, Šarac J.,Buljubašić, Bičvić 4, Buha 11, Pandurić 12, Krajina 5, Tončinić 16, Došen 3, Šarac A 5.