U 17. kolu KK Vrijednosnice Osijek poražene su na parketu šibenskog Baldekina od ekipe Jolly JBŠ sa rezultatom (65:61). Brokeri su bili u igri do samog kraja ali loša završnica na kraju presudila je u korist domaće momčadi.

Šibenčani su bolje otvorili uvodnu četvrtinu i zahvaljujući dvojcu Brkić, Kraljević kreirali su prednost od +9 (20:11). Brokeri u posljednje dvije minute prve dionice rade seriju (7:0) i zatvaraju prvih deset minuta sa rezultatom (20:18). U 14. minuti dvoboja KK Vrijednosnice Osijek dolaze do prvog vodstva (27:29). Košarkaši  trenera Vladimira Krstića dvije minute prije kraja druge četvrtine rade seriju (13:2) i odlaze na +8 (29:37), zatim ne iskorištavaju nekoliko napada i na odmor odlaze sa obećavajućih +5 (32:37). U nastavku James Washington postiže sedam poena za preokret a do polovice treće četvrtine Jolly je stigao i do prednosti od +4 (46:42). Iako su Brokeri u dva navrata stigli do izjednačenja u posljednju dionicu susreta ipak se ušlo sa zaostatkom od -3 poena ( 53:50). Serijom (9:2), koju je zaključio Luka Pandurić, Osijek je četiri minute prije kraja poveo sa (58:61) i tada potpuno nestao s parketa. Do kraja susreta Brokeri su propustili realizirati pet napada, a domaće košarkaše prema važnoj pobjedi povukao je iskusni Jozo Brkić (65:61). KK Vrijednosnice Osijek po učinkovitosti predvodio je dvojac Matej Karlović 14 i R.Kujundžić sa 10 poena. U ekipi šibenskog Jolly JBŠ najučinkovitiji bili su Jozo Brkić 15 i James Earl Washington sa 10 ubačaja.