Košarkaši Vrijednosnica OS Darde su u 9. kolu A1 lige na svom parketu dočekali vodeću momčad lige – Kvarner 2010. Brokeri su sa hrabrom i borbenom igrom usprkos svim problemima uspjeli uhvatiti drugu važnu pobjedu (82:76).

Baranjski košarkaši su svojim navijačima priredili još jednu stres utakmicu. Utakmica je počela sa nizom promašaja u kojoj su Brokeri tek nakon pet minuta uspjeli postići svoj prvi koš iz igre. Od tada krenuo je izjednačen dvoboj, koji je nakon prvih deset minuta iznosio (17:19), dok se na odmor otišlo s rezultatom (35:37). Iako su košarkaši Darde u zadnjih pet minuta susreta ušli sa velikom prednosti od +15 poena (65:50), gosti sa Kvarnera zahvaljujući sjajnoj šuterskoj večeri Šamanića uspjeli su smanjiti zaostatak na samo -3 poena (77:74). Sjajni dvojac Diminić i Pandurić nije dozvolio da baranjska momčad izgubi i ovu dobivenu utakmicu, te su na kraju zasluženo slavili sa rezultatom (82:76).

VROS Darda – Kvarner 2010 82:76 (17:19; 18:18; 24:10; 23:29)

VROS Darda: Došen 8, Meznarić 16, Diminić 18, Kujundžić R. 8, Pandurić 18, Šarac, Jakić, Kujundžić M., Jovanović, Hrnčić 14, Barišić, Turalija.

Kvarner 2010: Veljačić, Čakarun 4, Šamanić 27, Salamun, Širko 8, Proleta 2, Stipčić 7, Boban, Radić 10, Krivec 5, Škifić 13, Miličević.