Košarkaši Vrijednosnica OS Darde u devetom kolu A-1 Lige za prvaka poraženi su od ekipe Slobodana Subotića sa rezultatom 95:68.

Košarkaši Darde pružili su odličan otpor favoriziranim gostima, te su tijekom cijelog prvog dijela držali rezultatsku neizvjesnost. Početkom druge četvrtine domaća ekipa imala je i vodstvo (22:29), no tada gostujuća ekipa ubacuje u višu brzinu i bježi na (25:32). Na odmor košarkaši Darde odlaze sa zaostatkom od -5 poena (36:41). Stečenu prednost  Cedevita u trećem periodu po prvi put povećava na dvoznamenkastu prednost. U trećoj trećini došlo je do gužve u kojoj su isključenja zaslužili Bariša Krasić, Andrija Žižić i Franko Kaštropil na strani Cedevite, dok su kod Darde igru morali napustiti Kamaldin Gamma i Danijel Katavić. Isključenje dvojice domaćih igrača  više je koštalo ekipu Darde zbog činjenice da trener Damir Voloder raspolaže sa manjim brojem kvalitetnih igrača u odnosu na Cedevitu.  Oslabljeni domaćin više nije mogao kvalitetno parirati dužoj i kvalitetnijoj klupi Cedevite, te je rezultatska neizvjesnost u potpunosti nestala u zadnjih deset minuta susreta. Ekipu Darde po učinkovitosti predvodio je Krolo 16, Čamagajevac i Marko Mandić 15 koševa. Najubojitiji Cedevitin igrač bio je Marsh s 22, a Rudež, Baždarić i Anderson dodali su po 15 poena.