Regionalni derbi ujedno je bio i posljednji susret A-1 lige za ostanak. Dvoboj na Vijušu igrao se samo za prestiž, a njega su potvrdili Baranjci, koji su izborili i svoju prvu ovosezonsku pobjedu u gostima.

Brođani su pred kraj poluvremena imali prednost od 13 poena (43:30). Činilo se da će domaćin ipak doći do bodova, dvije minute prije kraja bilo je 81:75. No, završnica je u znaku Darđana, serija 13:2 okrenula je rezultat i donijela pobjedu za momčad Senada Muminovića. Za onu Dražena Brajkovića sezona još nije gotova, Slavonski Brod će u dvije utakmice protiv Gorice tražiti ostanak u elitnom razredu.

Slavonski Brod – Vrijednosnice OS Darda  83:88 (21:21; 25:19; 25:28; 12:20)

Slavonski Brod: Kljaić 6, Ćosić 8 (6as), Čelebija 13 (6sk, 4as), Živković 6, Šamija 9, Tokić, Trepalovac 5, Mat. Karlović 12, Šango 23 (5sk), Šebalj.

Vrijednosnice OS Darda: R. Kujundžić, Meznarić 19 (6sk, 4as), Došen 11, Diminić 18 (6sk), Bičvić 7 (9sk, 4as), Pandurić 18, M. Kujundžić, Radoš, Hrnčić 15, Krajina.