Košarkaši Vrijednosnica Osijek iz Dalmacije se vraćaju sa svojim četvrtim uzastopnim porazom. Bralićevi izabranici imali rezultatsku prednost tijekom cijelog susreta a pobjeda je tek u nekoliko navrata bila upitna. Najbliže egalu Brokeri su bili u 34. minuti (67:70) ali Kaštela je uzvratila serijom (13:2) i riješila sve dileme.

Ribol Kaštela bolje je otvorila susret i u šestoj minuti zabilježila prvu značajniju prednost od +8 poena (12:4). Do kraja uvodnih deset minuta Brokeri su tek uspjeli smanjiti zaostatak na obećavajući -5 (25:20). Košarkaši Kaštela ponovo su bolje otvorili drugu četvrtinu i tri minute prije odmora imali su dvoznamenkastu prednost od +11 poena (39:28). Košarkaši Vladimira Krstića uspjeli su smanjiti rezultat te na odmor odlaze sa minus šest poena (41:47). Nakon predaha u 24. minuti, prednost Ribola Kaštele ponovno je dvoznamenkasta (57:46) ali Vrijednosnice Osijek nisu posustale te su se koševima Tončinića i tricom Meznarića u 34. minuti, uspjeli sasvim vratiti u utakmicu (67:70). Nakon minute odmora, Kaštelani su serijom (13:2) slomili otpor Brokera i osigurali si važnu pobjedu (87:76). Prvo ime susreta bio je Dino Šipić koji je ubacio 25 dok je sjajna nadopuna bio Ivan Ćubela sa 21 poenom. Vrijednosnice Osijek po učinkovitosti predvodio je dvojac Filip Tončinić (20koš, 11sk) i Robert Kujundžić sa 19 poena i šest skokova.

KK Ribola Kaštela : KK Vrijednosnice Osijek 87:76 (25:20, 22:21, 20:19, 20:16).

KK Ribola Kaštela: Klarica 7 (1-2), Vručinić, Rašetina 5, Blažević, Vujičević, Ćubela 21 (5-6), N. Došen 15 (1-1), Šipić 25 (5-6), Roso, Oršulić, Karanušić, Jukić 14 (1-2).

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 19 (3-5), Meznarić 13, A. Došen, Jakić 2, Tončinić 20 (7-12), Bičvić 5, Pandurić 7, A. Šarac 10 (3-3), Buljubašić, Turalija.