Nakon odličnih dvadeset minuta košarkaši Vrijednosnica Osijek uspjeli su u trećoj četvrtini pretvoriti prednost od deset poena u zaostatak od sedam te u konačnici izgubiti sa rezultatom (60:70).

Buha, Krajina i Kujundžić nisu trenirali zbog ozljeda dok je Tončinić ostao u krevetu zbog viroze. Tončinić i Kujundžić osposobljeni su za utakmicu ali se u međuvremenu razbolio  Došen. Zdravstveni bilten Brokera iz proteklog tjedna nije bio vidljiv na otvaranju subotnjeg dvoboja sa košarkašima iz Zaboka prvenstveno zahvaljujući Filipu Tončiniću i Dejanu Meznariću koji su najzaslužniji što su Brokeri prvih deset minuta riješili u svoju korist (17:11). U drugoj četvrtini domaćin u petnaestoj minuti prvi puta odlazi na dvoznamenkastu prednost (27:17). Raspoloženi centar Tončinić pogađa tricu za visokih +13 a na odmor Brokeri odlaze sa prednosti od +10 (37:27). Nakon odmora momčad Vladimira Krstića izgledala je bezidejno i neprepoznatljivo. Gosti su došli do zraka  i utakmicu okrenuli u svoju korist. Zabočana su u ovoj četvrtinu bili bolji (9:26) i od visokog zaostatka u posljednjih deset minuta ušli su sa prednošću od sedam poena (46:53). U 35. minuti domaćin se vraća na samo pola poena ali od neizvjesne završnice nije bilo ništa zahvaljujući dvojcu Marić–Vlaić koji rješava pitanje pobjednika (60:70). Najbolji u redovima Zaboka bili su Petar Marić sa 21 i Antonio Vlajić koji je dodao 18 koševa. Kod Vrijednosnica Osijek najefikasniji je bio Filip Tončinić sa 23 poena i 12 skokova dok je Dejan Meznarić ubacio 12 poena.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Zabok 60:70 (17:11, 20:16, 9:26, 14:17).

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 6, Meznarić 12, Došen, Šarac J, Tončinić 23, Bičvić, Pandurić 7, Šarac A 8, Buljubašić, Žulj, Jakić 4, Turalija.

KK Zabok: Zrnić, Žganec 9, Anzulović, Lež, Demo, Vlajić 18, Črnjević 7, Marić 21, Palac 3, Tuđen, Kapusta 2, Ćelebija.