Drugom uzastopnom pobjedom košarkaši baranjskog A-1 ligaša stigli su na korak do očuvanja elitnog statusa.

Protiv Križevaca nije bilo nikakvih dvojbi, Darđani su ponovno kontrolirali igru i stanje na parketu svih 40 minuta. Odmah su domaćini preuzeli vodstvo, koje je u uvodnom dijelu iznosilo šest poena, no u prvoj četvrtini te početkom druge Križevci su još držali priključak. U 13. minuti Diminić je zaradio treću osobnu pogrešku, te se činilo da bi brokeri mogli upasti u probleme. Međutim, domaćin tada serijom 12:2 dolazi na velikih +14 (41:27) što je do odlaska na odmor gost ipak uspio smanjiti. Nakon tog velikog vodstva upali su Darđani u crnu rupu, pa suparnik tako postiže 12 poena u nizu i dolazi na minimalnih 41:39. U posljenjih 40-ak sekundi neoprez Križevčana domaćin koristi i na odmor odlazi s pristojnom razlikom.

U drugom dijelu nikakvih dvojbi nije bilo, Križevci više nisu imali snage držati korak s raspoloženim brokerima. Tako je sredinom treće dionice ponovno bilo velikih +15 (63:48), a u posljednjoj četvrtini najveća razlika bila je u 36. minuti – 88:66. Završnicu je domaćin odigrao s drugom petorkom, no rezultat i pobjeda više nisu bili ugroženi.

KK Vrijednosnice Os Darda – KK Križevci 91:76  (27:23, 20:16, 26:20, 18:17).

VROS Darda: Kujundžić R 6, Meznarić 17, Došen 3, Diminić 15, Šarac, Bičvić 13, Pandurić 16, Kujundžić M, Radoš, Krnčić 16, Krajina, Turalija 5.

Križevci: Konjević 12, Matoić 5, Palčić 4, Ćusek, Fodor 4, Maslić 7, Šipić 4, Čiklić 14, Jurjević 4, Jakoliš 3, Kapusta 8, Grgat 9.