Košarkaši  Vrijednosnica OS Darda su u prvoj domaćoj utakmici sezone, nakon tri gostujuća poraza, ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu nad ekipom KK Jolly JBŠ Šibenik (79:70).

Iako je ekipa Vrijednosnica OS Darda već nakon prvih deset minuta susreta imala ogromnu prednost +19, na kraju su presudile uvodne minute posljednje četvrtine. Gosti iz Šibenika nisu znali reagirati na agresivnu obranu domaćina i mirno izvođenje slobodnih bacanja, što su Baranjci kaznili i došli do prve pobjede ove sezone. Muminovićeva ekipa otvara susret vodstvom od (9:2), a u šestoj minuti prednost raste na (22:6). Košarkaši  Vrijednosnica OS Darde nakon 10 minuta imali su najveću prednost (34:15). Amerikanac Ross serijom (0:9) na početku druge četvrtine smanjuje zaostatak, ali Pandurić prekida njegovu dominaciju nakon čega Darda održava dvoznamenkastu prednost. Poenima Rudolfa Juga odlazi se na odmor sa  prednosti +12 (48:36). U drugom dijelu susreta topi se kompletna prednost domaćina: trica i polaganje mladog Gabrića gostima u posljednjoj minuti treće četvrtine donosi zaostatak od samo -3 poena (59:57). Tada momčad iz Šibenika ne uspijeva  punih osam minuta pogoditi koš. Domaćin preko Perajice, Meznarića i Pandurića odlazi na prednosti (68:57). Ni 13 poena  Rossa i Mrve u posljednjim minutama susreta nisu pomogle Šibeniku da izbjegne poraz. Kod Vrijednosnica OS  Darda petorica igrača bila su dvoznamenkasta – Perajica (14), Meznarić (15),Budimir (13 ), Ridl (12), Jugo (12 ), dok su kod momčadi iz Šibenika najučinkovitiji bili  Ross (29) i Mrva (18).

VROS Darda – Jolly JB 79:70 (34:15, 24:21, 12:21, 19:13)

VROS Darda: Kordić, Meznarić 15, Ridl 12, Budimir 13, Milenković 7, Bičvić, Perajica 14, Mandić, Gamma, Ćutuk, Jugo 12, Pandurić 6. Trener: Senad Muminović.

Jolly Jadranska banka: Josipović 6, Katura 9, Vlaić, Vrlika, Režić, Mrva 18, Vrsaljko, Gabrić 8, Ross 29, Gulam, Baljkas, Mihaljević. Trener: Nikša Bavčević.