Večeras je u dvorani Gradski Vrt, pred oko 200-tinjak gledatelja ekipa Primorska iz Kopra u neizvjesnoj utakmici pobijedila Vrijednosnice rezultatom 78:74.
KK Vrijednosnice Osijek – KK Primorska Koper 74:78 (14:18, 23:13, 24:23, 13:24).
VROS: Torić 4, Šarac J, Došen 3, Žulj, Vuković 20, Šarac A 8, Krajina 3, Karlović Mat 9, Karlović Mar 6, Turalija 4, Mines 7, Mustapić 10.
Primorska: Radulović 6, Ožegović, Sanadze 17, Zadnik 3, Petrović, Kosi 6, Zupan 4, Lisica, Glas, Franklin 13, Morina 10, Gajić 19.
Bolji ulazak u utakmicu imali su gosti iz Slovenije, te su u prvoj četvrtini bili u vodstvu 13:3, i 20:13, no tada se bude igrači trenera Vladimira Krstića, rade rezultatski priključak, te na odmor odlaze sa prednošću od 37:31. Prvi puta u ovoj sezoni za domaćine je zaigrao oporavljeni Matej Karlović, za 14 minuta zabio je 9 koševa, te pokazao da će uskoro biti od velike koristi za ekipu. U nastavku domaćini bolje igraju i održavaju prednost od 10-tak koševa prednosti, sve do 36. minute, no tada igrači Primorske preko prvog strijelca Slovenskog prvenstva, Sanadze-a, prelamaju utakmicu i odnose bodove iz Grada na Dravi.
Trener Vrijednosnica Osijek, Vladimir Krstić: nama je ova utakmica poslužila kao priprema za jako važnu prvenstvenu utakmicu protiv Splita u subotu. Cilj mi je bio da se svi razigraju, te da raspodijelim minutažu na što veći broj igrača. Čestitam gostima na pobjedi.
Slijedeću utakmicu ekipa Vrijednosnica igra u subotu 12.11.2016. protiv KK Split sa početkom u 15.00 sati.