Sinoć su u maloj dvorani Gradski Vrt igrači Splita pobijedili Vrijednosnice Osijek, pred 400 gledatelja.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Split 62:72 (8:18, 18:11, 28:14, 8:19)
VROS: Torić, Došen 2, Robinson 12, Žulj, Vuković 5, Mines 11, Šarac 20, Krajina, Karlović Mat, Karlović Mar 2, Turalija 3, Mustapić 7.
Split: Subotić 9, Kalajdžić, Rančić 5, Dijan 9, Najev, Jukić 6, Kanaet, Filipović 17, Kedžo 17, Širko 9.
Gosti iz Splita odlično otvaraju utakmicu, predvođeni raspoloženim Goranom Filipovićem dolaze do prednosti 8:18 na kraju prve četvrtine. U drugoj se bude domaćini, vođeni Aljošom Šarcem, te Vrijednosnice sustižu goste na poluvremenu 26:29. U trećoj četvrtini je Brokerima malo proradio šut i prelaze u vodstvo 52:48, no u zadnjoj dionici utakmice iskusni Mateo Kedžo, uz asistenciju Subotića i Rančića, odličnom igrom donose Splitu nove bodove.
Borili su se i zalagali igrači trenera Vladimira Krstića maksimalno, protiv objektivno jačeg protivnika. Prednost u skokovima i asistencijama nije bila dovoljna za osvajanje bodova, jer šut večeras nije služio igrače Vrijednosnica.
Slijedeću utakmicu Brokeri igraju u Zagrebu protiv ekipe Hermes Analitica.