U susretu 7. kola Lige za ostanak košarkaši Vrijednosnica OS Darde na gostovanju u Rijeci pobijedili su ekipu Kvarnera 2010 sa (81:85).

Muminovićevi  košarkaši donijeli su dva boda sa vrućeg riječkog parketa, iako su pravac Kvarnera otišli bez svojeg najvažnijeg igrača Zvonimira Ridla i sa nedovoljno oporavljenim Bičvićem. Također oslabljena ekipa Kvarnera protiv Vrijednosnica OS Darde imala je na raspolaganju samo pet seniora dok su na klupi riječana po prvi put bili juniori Saftić, Sumić i Rončević. Susret je bolje otvorila riječka momčad koja je nošena igrom Juga povela sa (11:6). Na drugoj strani Darda je imala sjajno raspoloženog i učinkovitog Bakovića (19 poena u prvome dijelu) koji je najzaslužniji za preokret  „Brokera“  i vodstvo +5 (21:16) na kraju prve četvrtine. Kvarner se vraća sa serijom (9:3) ali raspoloženi Baranjci odlaze na odmor s +12 (34:46). U nastavku su košarkaši Kvarnera konstantno lovili prednost Darde. Košem Ivana Bakovića u 32. minuti „Brokeri“ odlaze na veliki + 14 (54:68). Igra Kvarnera oslanjala se na učinak i igru Rudolfa Juga a kada su mu se pridružili Surina i Poščić prednost Darde počinje se topiti. Riječani su se u posljednjoj minuti košem Poščića vratili na samo poen zaostatka (78:79). U sljedećem napadu Krolo ubacuje za +3 Darde, Kvarner gubi napad a Baković kontrom postavlja konačni rezultat (81:85). U važnoj pobjedi za Vrijednosnice OS Dardu najučinkovitiji bili su Baković s 33, Čutuk 14 i Kordić 13 poena. Najubojitiji dvojac Kvarnera bili su Jugo sa 28 i Poščić s 16 poena.