U tvrdoj i neizvjesnoj utakmici košarkaši Vrijednosnica Osijek u presudnim trenucima nisu pronašli pravo rješenje te su nespretno izgubili od KK Zagreba (64:67).

Rezultat po četvrtinama najbolje oslikava stanje na terenu. U pravom ratu pod koševima KK Vrijednosnice Osijek bile su u prednosti tijekom prve dvije četvrtine dok je KK Zagreb držao prednost u drugom dijelu susreta. Nakon Zagrebovog vodstva u 35. minuti od (50:59), Brokeri se vraćaju i smanjuju na (62:64), ali promašena slobodna bacanja i izgubljene lopte u zadnjoj minuti koštale su Vrijednosnice Osijek prve domaće pobjede. Gosti su dominirali u skoku (45-35) te sa deset skokova više (14 u napadu) pravo je čudo što nisu napravili i veću rezultatsku razliku. Matej Karlović (18) i Miše Diminić (12) postigli su najviše poena u domaćoj momčadi dok su kod KK Zagreba najuspješniji bili Batur (15) i Vlaić sa (12) poena. Igrači trenera Vladimira Krstića priliku za prvu pobjedu tražiti će u petak protiv ekipe KK Škrljeva.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Zagreb 64:67 (15:14, 18:19, 15:17, 16:17)

Vrijednosnice Osijek:Kujundžić 3, Zebić 5, Došen, Diminić 12, Ušić 8, Bičvić 3, Pandurić 8, Šarac A 7, Šarac J, Karlović Mat. 18, Karlović Mar. Turalija.

KK Zagreb: Majcunić, Božić 8, Halilović 10, Mileković 6, Vlaić 12, Perić 2, Batur 15, Marčinković 6, Šarlija 8, Lazić.