U 3. kolu A-1 hrvatske košarkaške lige GKK Šibenik je na domaćem parketu pobijedio gostujuće KK Vrijednosnice Osijek rezultatom 73:60.

Šibenčani su do svoje prve ovosezonske pobjede stigli čvršćom i agresivnijom igrom. Ipak, Vrijednosnice Osijek pružili su dobar otpor 25 minuta i u tom razdoblju držali su dostižan zaostatak. No, u trećoj četvrtini ponestalo im je širine u rotaciji a posebno su bili inferiorni pod obručima. “Građani” su na kraju zasluženo upisali bodove dok “Brokeri” još uvijek love prvu pobjedu pod novim imenom. Vrkić s 18 i Petani sa 17 ubačaja (7 asistencija) predvodili su domaćine, a kod KK Vrijednosnica Osijek najučinkovitiji bili su Velibor Buha s 13 i Antonijo Bičvić s 12 koševa.

GKK Šibenik – Vrijednosnice Osijek 73:60 (20:14, 37:36, 59:51)

GKK Šibenik: Radovčić, Badžim 5, Andabaka, Mišić 4, Kalpić, Blaće 6, Marciuš 10, Vukičević 8, Španja, Šamadan 5, Vrkić 18, Petani 17.
Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 7, Meznarić 5, Došen 2, Buha 13, Jakić, Bičvić 12, Pandurić 8, A. Šarac 11, Žulj, J. Šarac, Turalija 2.